DSpace DSpace UPC
  Pàgina principal | Llistar continguts | Cerca avançada | Com participar-hi Català   Castellano   English  


Títol: Planar bimodal piecewise linear systems. Bifurcation diagrams
Autor: Ferrer Llop, Josep
Magret Planas, Maria dels Dolors
Pacha Andújar, Juan Ramón
Peña Carrera, Marta
Altres autors/autores: Universitat Politècnica de Catalunya. Departament de Matemàtica Aplicada I
Matèries: Àrees temàtiques de la UPC::Matemàtiques i estadística
System theory
Control theory.
Sistemes lineals
Classificació AMS::93 Systems Theory; Control::93B Controllability, observability, and system structure
Classificació AMS::93 Systems Theory; Control::93C Control systems, guided systems
Tipus de document: Article
Altres identificadors i accés: Ferrer, J. [et al.]. Planar bimodal piecewise linear systems. Bifurcation diagrams. "Boletín de la Sociedad Española de Matemática Aplicada", 2010, vol. 51, p. 55-63.
1575-9822
http://hdl.handle.net/2117/11707
Disponible al dipòsit:E-prints UPC
Comparteix:


SFX Query

Tots els ítems dipositats a UPCommons estan protegits per drets d'autor.

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius