DSpace DSpace UPC
  Pàgina principal | Llistar continguts | Cerca avançada | Com participar-hi Català   Castellano   English  


Títol: Comments on "On the relationship between fractal dimension and the performance of multi-resonant dipole antennas using Koch curves"
Autor: González Arbesú, José María
Rius Casals, Juan Manuel
Romeu Robert, Jordi
Altres autors/autores: Universitat Politècnica de Catalunya. Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions; Universitat Politècnica de Catalunya. ANTENNALAB - Grup d'Antenes i Sistemes Radio
Editorial: IEEE-INST ELECTRICAL ELECTRONICS ENGINEERS INC
Matèries: Àrees temàtiques de la UPC::Enginyeria electrònica i telecomunicacions::Radiocomunicació i exploració electromagnètica
Antennas, Dipole
Fractals
Fractal dimension
Koch curves
Multifrequency antennas
Dipole antennas
Wire antennas
Natural frequencies
Fractals
Numerical analysis
Mathematical models
Antenes (Electrònica) -- Models matemàtics
Fractals -- Models matemàtics
Tipus de document: Working paper
Descripció: Comentaris referits a l'article següent: K. J. Vinoy, J. K. Abraham, and V. K. Varadan, “On the relationship between fractal dimension and the performance of multi-resonant dipole antennas using Koch curves,” IEEE Transactions on Antennas and Propagation, 2003, vol. 51, p. 2296–2303.
Peer reviewed
Altres identificadors i accés: González, J. M.; Rius, J. M.; Romeu, J. Comments on "On the relationship between fractal dimension and the performance of multi-resonant dipole antennas using Koch curves". IEEE Transactions on Antennas and Propagation, 2004, vol. 52, núm. 6, p. 1626-1627.
0018-926X
http://hdl.handle.net/2117/1796
Disponible al dipòsit:E-prints UPC
Comparteix:


SFX Query

Tots els ítems dipositats a UPCommons estan protegits per drets d'autor.

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius