Mostra el registre d'ítem simple

dc.contributor.authorChangat, Manoj
dc.contributor.authorPrasanth, G. N.
dc.contributor.authorPelayo Melero, Ignacio Manuel
dc.contributor.otherUniversitat Politècnica de Catalunya. Departament de Matemàtica Aplicada III
dc.date.accessioned2011-03-01T13:50:53Z
dc.date.available2011-03-01T13:50:53Z
dc.date.created2010
dc.date.issued2010
dc.identifier.citationChangat, M.; Prasanth, G. N.; Pelayo, I. The Longest path transit function of a graph and betweenness. "Utilitas mathematica", 2010, vol. 82, p. 111-127.
dc.identifier.issn0315-3681
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/2117/11608
dc.format.extent17 p.
dc.language.isoeng
dc.rightsAttribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Spain
dc.rights.urihttp://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/es/
dc.subjectÀrees temàtiques de la UPC::Matemàtiques i estadística::Matemàtica discreta::Teoria de grafs
dc.subject.lcshGraph theory--Research
dc.titleThe Longest path transit function of a graph and betweenness
dc.typeArticle
dc.subject.lemacTeoria de grafs
dc.contributor.groupUniversitat Politècnica de Catalunya. COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions
dc.rights.accessOpen Access
drac.iddocument2588517
dc.description.versionPostprint (published version)
upcommons.citation.authorChangat, M.; Prasanth, G. N.; Pelayo, I.
upcommons.citation.publishedtrue
upcommons.citation.publicationNameUtilitas mathematica
upcommons.citation.volume82
upcommons.citation.startingPage111
upcommons.citation.endingPage127
 Find Full text

Fitxers d'aquest items

Thumbnail

Aquest ítem apareix a les col·leccions següents

Mostra el registre d'ítem simple

Llevat que s'hi indiqui el contrari, els continguts d'aquesta obra estan subjectes a la llicència de Creative Commons: Reconeixement-NoComercial-SenseObraDerivada 3.0 Espanya