DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/9830

Arxiu Descripció MidaFormat
ProceedingsWGP2004eva.pdf105,34 kBAdobe PDFThumbnail
Veure/Obrir

Citació: Miranda, E. A normal form theorem for integrable systems on contact manifolds. "Publicaciones de la Real Sociedad Matemática Española", 2005, vol. 9, p. 240-246.
Títol: A normal form theorem for integrable systems on contact manifolds
Autor: Miranda Galcerán, Eva Veure Producció científica UPC
Data: 2005
Tipus de document: Article
Resum: We present a normal form theorem for singular integrable systems on contact manifolds
URI: http://hdl.handle.net/2117/9830
Versió de l'editor: http://www-ma1.upc.es/~miranda/ProceedingsWGP2004eva.pdf
Apareix a les col·leccions:Altres. Enviament des de DRAC
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Aquest ítem (excepte textos i imatges no creats per l'autor) està subjecte a una llicència de Creative Commons Llicència Creative Commons
Creative Commons

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius