DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/8382

Arxiu Descripció MidaFormat
v17i1r30.pdf628,94 kBAdobe PDFThumbnail
Veure/Obrir

Citació: Hernando, M. [et al.]. Extremal graph theory for metric dimension and diameter. "The Electronic Journal of Combinatorics", 2010, vol. 17, núm. 1 R30, p. 1-28.
Títol: Extremal graph theory for metric dimension and diameter
Autor: Hernando Martín, María del Carmen Veure Producció científica UPC; Mora Giné, Mercè Veure Producció científica UPC; Pelayo Melero, Ignacio Manuel Veure Producció científica UPC; Seara Ojea, Carlos Veure Producció científica UPC; Wood, David Veure Producció científica UPC
Data: 2010
Tipus de document: Article
ISSN: 1077-8926
URI: http://hdl.handle.net/2117/8382
Versió de l'editor: http://www.combinatorics.org/
Apareix a les col·leccions:COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions. Articles de revista
DCCG - Grup de recerca en geometria computacional, combinatoria i discreta. Articles de revista
Departaments de Matemàtica Aplicada. Articles de revista
Altres. Enviament des de DRAC
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Aquest ítem (excepte textos i imatges no creats per l'autor) està subjecte a una llicència de Creative Commons Llicència Creative Commons
Creative Commons

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius