DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/8275

Ítem no disponible en accés obert per política de l'editorial

Arxiu Descripció MidaFormat
replyontheharker.pdf204,93 kBAdobe PDF Accés restringit

Citació: Egozcue, J. J. Reply to. "Mathematical geosciences", Octubre 2009, vol. 41, núm. 7, p. 829-834.
Títol: Reply to
Autor: Egozcue Rubí, Juan José Veure Producció científica UPC
Data: oct-2009
Tipus de document: Article
ISSN: 1874-8961
URI: http://hdl.handle.net/2117/8275
DOI: 10.1007/s11004-009-9238-0
Versió de l'editor: http://www.springerlink.com/content/x08r2624vg95710g/fulltext.pdf
Apareix a les col·leccions:NRG - Riscos Naturals i Geoestadística. Articles de revista
Departaments de Matemàtica Aplicada. Articles de revista
Altres. Enviament des de DRAC
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Aquest ítem (excepte textos i imatges no creats per l'autor) està subjecte a una llicència de Creative Commons Llicència Creative Commons
Creative Commons

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius