DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/6319

Arxiu Descripció MidaFormat
Freixas consecutive expansions.pdfArticle principal377,39 kBAdobe PDFThumbnail
Veure/Obrir

Citació: Freixas, J.; Puente, M.A. Consecutive expansions of k-out-of-n systems. "Operations research letters", Novembre 2009, vol. 6, núm. 37, p. 438-442.
Títol: Consecutive expansions of k-out-of-n systems
Autor: Freixas Bosch, Josep Veure Producció científica UPC; Puente del Campo, María Albina Veure Producció científica UPC
Data: nov-2009
Tipus de document: Article
Resum: S'introdueixen expansions de sistemes k-out-of-n. Es proposen algunes fórmules per fer més fàcil de comptabilitzar aquestes mesures i estudiar-ne les jerarquies.
ISSN: 0167-6377
URI: http://hdl.handle.net/2117/6319
DOI: http://dx.doi.org/10.1016/j.orl.2009.09.004
Apareix a les col·leccions:GRTJ - Grup de Recerca en Teoria de Jocs. Articles de revista
Departaments de Matemàtica Aplicada. Articles de revista
Altres. Enviament des de DRAC
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Tots els drets reservats. Aquesta obra està protegida pels drets de propietat intel·lectual i industrial corresponents. Sense perjudici de les exempcions legals existents, queda prohibida la seva reproducció, distribució, comunicació pública o transformació sense l'autorització del titular dels drets.

Per a qualsevol ús que se'n vulgui fer no previst a la llei, dirigiu-vos a: sepi.bupc@upc.edu

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius