DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/6272

Ítem no disponible en accés obert per política de l'editorial

Arxiu Descripció MidaFormat
A Parametric Multi-start Algorithm for Solving the Response Time Variability Problem.pdf130,82 kBAdobe PDF Accés restringit

Citació: Corominas, A.; García-Villoria, A.; Pastor, R. A parametric multi-start algorithm for solving the Response Time Variability Problem. "Lecture notes in computer science", 01 Gener 2010, vol. 5910, p. 315-322.
Títol: A parametric multi-start algorithm for solving the Response Time Variability Problem
Autor: Corominas Subias, Albert Veure Producció científica UPC; García Villoria, Alberto Veure Producció científica UPC; Pastor Moreno, Rafael Veure Producció científica UPC
Data: 1-gen-2010
Tipus de document: Article
ISSN: 0302-9743
URI: http://hdl.handle.net/2117/6272
Apareix a les col·leccions:EOLI - Enginyeria d´Organització i Logística Industrial. Articles de revista
Departament d'Organització d'Empreses. Articles de revista
Institut d'Organització i Control de Sistemes Industrials. Articles de revista
Altres. Enviament des de DRAC
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Aquest ítem (excepte textos i imatges no creats per l'autor) està subjecte a una llicència de Creative Commons Llicència Creative Commons
Creative Commons

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius