DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/16731

Arxiu Descripció MidaFormat
mathematical.pdf445,35 kBAdobe PDFThumbnail
Veure/Obrir

Citació: Prado, A. [et al.]. Mathematical Methods Applied to the Celestial Mechanics of Artificial Satellites. "Mathematical problems in engineering", 2012, vol. 2012, p. 1-7.
Títol: Mathematical Methods Applied to the Celestial Mechanics of Artificial Satellites
Autor: Bertachini A. Prado, Antonio F.; Zanardi, Maria Cecilia; Yokoyama, Tadashi; Giuliatti Winter, Silvia Maria; Masdemont Soler, Josep Veure Producció científica UPC
Data: 2012
Tipus de document: Article
ISSN: 1024-123X
URI: http://hdl.handle.net/2117/16731
DOI: 10.1155/2012/979752
Versió de l'editor: http://www.hindawi.com/journals/mpe/2012/979752/
Apareix a les col·leccions:Altres. Enviament des de DRAC
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions. Articles de revista
Departaments de Matemàtica Aplicada. Articles de revista
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Aquest ítem (excepte textos i imatges no creats per l'autor) està subjecte a una llicència de Creative Commons Llicència Creative Commons
Creative Commons

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius