DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/16529

Ítem no disponible en accés obert per política de l'editorial

Arxiu Descripció MidaFormat
some.pdf193,74 kBAdobe PDF Accés restringit

Citació: Pascual, P. Some remarks on Cartan-Eilenberg categories. "Collectanea mathematica", Maig 2012, vol. 63, núm. 2, p. 203-216.
Títol: Some remarks on Cartan-Eilenberg categories
Autor: Pascual Gainza, Pere Veure Producció científica UPC
Data: mai-2012
Tipus de document: Article
Resum: In this note we collect some remarks and examples on Cartan–Eilenberg categories.
ISSN: 0010-0757
URI: http://hdl.handle.net/2117/16529
DOI: 10.1007/s13348-011-0037-9
Apareix a les col·leccions:Altres. Enviament des de DRAC
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions. Articles de revista
Departaments de Matemàtica Aplicada. Articles de revista
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Aquest ítem (excepte textos i imatges no creats per l'autor) està subjecte a una llicència de Creative Commons Llicència Creative Commons
Creative Commons

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius