DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/16076

Ítem no disponible en accés obert per política de l'editorial

Arxiu Descripció MidaFormat
FerLliPan2012.pdfarticle210,15 kBAdobe PDF Accés restringit

Citació: Ferragut, A.; Llibre, J.; Pantazi, C. Analytic integrability of Bianchi Class A cosmological models with k=1. "Journal of geometry and physics", 2012, vol. 62, núm. 2, p. 381-386.
Títol: Analytic integrability of Bianchi Class A cosmological models with k=1
Autor: Ferragut Amengual, Antoni Manel Veure Producció científica UPC; Llibre Saló, Jaume Veure Producció científica UPC; Pantazi, Chara Veure Producció científica UPC
Data: 2012
Tipus de document: Article
Resum: We complete the study of the analytic integrability of the Class A of Bianchi cosmological models with k=1, characterizing the analytic first integrals of the Bianchi types V I0 and V III0.
ISSN: 0393-0440
URI: http://hdl.handle.net/2117/16076
DOI: 10.1016/j.geomphys.2011.10.022
Apareix a les col·leccions:Altres. Enviament des de DRAC
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions. Articles de revista
Departaments de Matemàtica Aplicada. Articles de revista
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Tots els drets reservats. Aquesta obra està protegida pels drets de propietat intel·lectual i industrial corresponents. Sense perjudici de les exempcions legals existents, queda prohibida la seva reproducció, distribució, comunicació pública o transformació sense l'autorització del titular dels drets.

Per a qualsevol ús que se'n vulgui fer no previst a la llei, dirigiu-vos a: sepi.bupc@upc.edu

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius