DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/15070

Arxiu Descripció MidaFormat
hyp8.pdfArticle245,83 kBAdobe PDFThumbnail
Veure/Obrir

Citació: Bogopolski, O.; Ventura, E. On endomorphisms of torsion-free hyperbolic groups. "International journal of algebra and computation", 10 Febrer 2011, vol. 21, núm. 8, p. 1415-1446.
Títol: On endomorphisms of torsion-free hyperbolic groups
Autor: Bogopolski, Oleg; Ventura Capell, Enric Veure Producció científica UPC
Data: 10-feb-2011
Tipus de document: Article
ISSN: 0218-1967
URI: http://hdl.handle.net/2117/15070
DOI: 10.1142/S0218196711006601
Apareix a les col·leccions:Altres. Enviament des de DRAC
MD - Matemàtica Discreta. Articles de revista
Departaments de Matemàtica Aplicada. Articles de revista
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Tots els drets reservats. Aquesta obra està protegida pels drets de propietat intel·lectual i industrial corresponents. Sense perjudici de les exempcions legals existents, queda prohibida la seva reproducció, distribució, comunicació pública o transformació sense l'autorització del titular dels drets.

Per a qualsevol ús que se'n vulgui fer no previst a la llei, dirigiu-vos a: sepi.bupc@upc.edu

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius