DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/14020

Ítem no disponible en accés obert per política de l'editorial

Arxiu Descripció MidaFormat
article E Miranda.pdf327,13 kBAdobe PDF Accés restringit

Citació: Miranda, E.; Tien Zung, N.; Monnier, P. Rigidity of hamiltonian actions on poisson manifolds. "Advances in mathematics", 2012, vol. 229, núm. 2, p. 1136-1179.
Títol: Rigidity of hamiltonian actions on poisson manifolds
Autor: Miranda Galcerán, Eva Veure Producció científica UPC; Tien Zung, Nguyen; Monnier, Philippe
Data: 2012
Tipus de document: Article
ISSN: 0001-8708
URI: http://hdl.handle.net/2117/14020
DOI: 10.1016/j.aim.2011.09.013
Versió de l'editor: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0001870811003574
Apareix a les col·leccions:Altres. Enviament des de DRAC
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions. Articles de revista
Departaments de Matemàtica Aplicada. Articles de revista
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Aquest ítem (excepte textos i imatges no creats per l'autor) està subjecte a una llicència de Creative Commons Llicència Creative Commons
Creative Commons

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius