DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/11707

Arxiu Descripció MidaFormat
planar.pdf298,69 kBAdobe PDFThumbnail
Veure/Obrir

Citació: Ferrer, J. [et al.]. Planar bimodal piecewise linear systems. Bifurcation diagrams. "Boletín de la Sociedad Española de Matemática Aplicada", 2010, vol. 51, p. 55-63.
Títol: Planar bimodal piecewise linear systems. Bifurcation diagrams
Autor: Ferrer Llop, Josep Veure Producció científica UPC; Magret Planas, Maria dels Dolors Veure Producció científica UPC; Pacha Andújar, Juan Ramón Veure Producció científica UPC; Peña Carrera, Marta Veure Producció científica UPC
Data: 2010
Tipus de document: Article
ISSN: 1575-9822
URI: http://hdl.handle.net/2117/11707
Versió de l'editor: http://www.sema.org.es/web/index.php?option=com_wrapper&Itemid=68
Apareix a les col·leccions:EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions. Articles de revista
Departaments de Matemàtica Aplicada. Articles de revista
Altres. Enviament des de DRAC
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Aquest ítem (excepte textos i imatges no creats per l'autor) està subjecte a una llicència de Creative Commons Llicència Creative Commons
Creative Commons

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius