DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >
Altres >
Enviament des de DRAC >

Empreu aquest identificador per citar o enllaçar aquest ítem: http://hdl.handle.net/2117/11608

Arxiu Descripció MidaFormat
pelayo.pdf47,42 kBAdobe PDFThumbnail
Veure/Obrir

Citació: Changat, M.; Prasanth, G. N.; Pelayo, I. The Longest path transit function of a graph and betweenness. "Utilitas mathematica", 2010, vol. 82, p. 111-127.
Títol: The Longest path transit function of a graph and betweenness
Autor: Changat, Manoj; Prasanth, G. N.; Pelayo Melero, Ignacio Manuel Veure Producció científica UPC
Data: 2010
Tipus de document: Article
ISSN: 0315-3681
URI: http://hdl.handle.net/2117/11608
Apareix a les col·leccions:COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions. Articles de revista
Departaments de Matemàtica Aplicada. Articles de revista
Altres. Enviament des de DRAC
Comparteix:


Stats Mostra les estadístiques d'aquest ítem

SFX Query

Aquest ítem (excepte textos i imatges no creats per l'autor) està subjecte a una llicència de Creative Commons Llicència Creative Commons
Creative Commons

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius