DSpace DSpace UPC
 Català   Castellano   English  

E-prints UPC >

Llistant per Autor Álvarez Montaner, Josep

Saltar a: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
O introdueix les primeres lletres:   
Ordenar per: En ordre: Resultats/Pàgina Autors/Registre:
Mostrant resultats 1 a 17 de 17
Vista preliminarDataTítolAutor(s)
Addendum.pdf.jpgmai-2013Addendum to "Frobenius and Cartier algebras of Stanley-Reisner rings" [J.Algebra 358 (2012), 162-177]Álvarez Montaner, Josep; Yanagawa, Kohji
0301alvarez.pdf.jpg2003Characteristic cycle of local cohomology modules of monomial ideals IIÁlvarez Montaner, Josep
9801alvarez.pdf.jpg1998Characteristic cycles of local cohomology modules of monomial idealsÁlvarez Montaner, Josep
040503alvarez.pdf.jpg2004Characteristic cycles of localizations: algorithmic approachÁlvarez Montaner, Josep; Leykin, Anton
0002alvarez.pdf.jpg2000Cohomología local con soporte un ideal monomial (D-módulos y combinatoria)Álvarez Montaner, Josep
15-mai-2011Frobenius and Cartier algebras of Stanley-Reisner ringsÁlvarez Montaner, Josep; Boix, Alberto F.; Zarzuela Armengou, Santiago
prepr201102alvarez.pdf.jpgset-2011Frobenius and Cartier algebras of Stanley-Reisner ringsÁlvarez Montaner, Josep; Boix, Alberto F.; Zarzuela Armengou, Santiago
040501alvarez.pdf.jpg2004Generators of D-modules in positive characteristicÁlvarez Montaner, Josep; Blickle, Manuel; Lyubeznik, Gennady
0202alvarez.pdf.jpg2002Linearization of local cohomology modulesÁlvarez Montaner, Josep; Zarzuela Armengou, Santiago
2-set-2013Local cohomology supported on monomial idealsÁlvarez Montaner, Josep
0001alvarez.pdf.jpg2000Local cohomology, arrangement of subspaces and monomial idealsÁlvarez Montaner, Josep; García López, Ricardo; Zarzuela Armengou, Santiago
040502alvarez.pdf.jpg2004Localizations at hyperplane arrangements: combinatorics and D-modulesÁlvarez Montaner, Josep; Jiménez, Francisco Jesús Castro; Enríquez, José María Ucha
prepr201101alvarez.pdf.jpgset-2011Lyubeznik numbers of monomial idealsÁlvarez Montaner, Josep; Vahidi, Alireza
Lyubeznik.pdf.jpgabr-2013Lyubeznik table of sequentially Cohen-Macaulay ringsÁlvarez Montaner, Josep
0302alvarez.pdf.jpg2003Operations with regular holonomic D-modules with support a normal crossingÁlvarez Montaner, Josep
0203alvarez.pdf.jpg2002Some numerical invariants of local ringsÁlvarez Montaner, Josep
three.pdf.jpgset-2012Three lectures on local cohomology modules supported on monomial idealsÁlvarez Montaner, Josep
Mostrant resultats 1 a 17 de 17

 

Valid XHTML 1.0! Programari DSpace Copyright © 2002-2004 MIT and Hewlett-Packard Comentaris
Universitat Politècnica de Catalunya. Servei de Biblioteques, Publicacions i Arxius